03.12.2019 | 17:08

Про Сергія Завадського на теренах Горохівщини відомо давно, адже свого часу він, як  член   районної  громадської  організації   «Благодійна місія  «Сонце   любові», скористався інформацією служби зайнятості щодо здобуття нової професії у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», що у Київській  області.

Пройшовши профдіагностичне тестування служби зайнятості, у 2018 році чоловік здобув професію бджоляра. Згодом, пан Сергій звернувся до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, аби знайти роботу. Тоді, Сергія Завадського оперативно працевлаштували на державне підприємство «Горохівське лісомисливське господарство». Щоправда, лише на час проведення сезонних для бджоляра робіт і за  цивільно-правовою угодою. 

Однак, завдяки наполегливості пана Сергія та майже фанатичній відданості  бджолярській справі керівництво підприємства  вирішило розширити пасіку. Так, створили всі необхідні умови для розвитку цього виду діяльності, а Сергій Завадський отримав постійне робоче місце.

З початку 2019 року фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості знайшли у бджоляреві надійного соціального партнера.  У рамках агропроєкту «Територія майстерності», який служба зайнятості реалізовувала на Волині упродовж поточного року, пана Сергія запрошували у якості тренера на семінари для безробітних. Він ділився не лише власним досвідом щодо розведення бджіл, але й розповідав свою історію успішного працевлаштування, яке із хобі переросло в професію та улюблену справу.

Тож бажаємо Сергію Завадському успіхів у подальшій професійній реалізації та нових досягнень.