23.01.2019 | 16:11

Керування власними емоціями, вміння їх сприймати та аналізувати обговорили сьогодні, 23 січня, під час тренінгу «Емоційний інтелект у комунікації із пошукачами роботи». Захід провели на базі Луцького міського центру зайнятості, залучивши до роботи фахівців секторів рекрутингу з усіх районних філій ВОЦЗ, Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості.

 Заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк під час свого виступу підкреслив необхідність власного професійного розвитку, аби якомога якісно надавати послуги з працевлаштування усім пошукачам роботи та співпрацювати із соціальними партнерами.

- Щодня ви, колеги, спілкуєтеся з людьми, які звертаються до центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Кожен із пошукачів роботи має свій характер, життєвий досвід та професійні навички. Тож, аби спрацювати на позитивний результат, маємо зрозуміти і вислухати кожного. Для цього потрібно працювати над собою, над вдосконаленням своїх професійних якостей, – звернувся до колег пан Тарас.  

Про емоції, їх види, запобігання емоційному вигоранню на роботі розповіла рекрутерам керівник Волинської обласної громадської організації «Корпорація щастя», арт-терапевт, коуч, організатор проектів особистісного розвитку Ольга Созонік.

Важливо, що з-поміж теоретичного навчання було й багато практичних завдань. Учасники тренінгу відпрацьовували уміння діагностувати емоції, керувати ними, під час спілкування з пошукачами роботи, використовувати їх ефективно та з користю.

Керівник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ Оксана Меріда та начальник відділу організації профорієнтації Наталія Балакіна вкотре підкреслили, що для роботи із клієнтами служби, потрібно вдосконалювати себе, постійно здобувати нові знання та навички, зростати у професійному плані та рухатися вперед. Подібні навчання і тренінги періодично проводитимуть для фахівців служби упродовж року.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ