04.12.2019 | 12:25

У житті кожної людини раніше чи пізно настає момент, коли потрібно окреслити перед собою нові завдання. Саме тоді ми виходимо із зони комфорту, обираючи нові орієнтири.

Так відбулося і в житті Михайла Кормановського. За освітою фахівець із телекомунікаційної інженерії пропрацював сім років у Волинській філії ПАТ «Укртелеком». Починав пан Михайло інженером лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв, а з 2014 року став начальником дільниці. У цей же час чоловіка мобілізували до лав Збройних сил України. Там він став учасником бойових дій, задля збереження територіальної цілісності нашої держави.

Проте з часом Михайло Кормановський зрозумів, що у своїй професійній діяльності перестав розвиватися: хотілося змін, вдосконалення, знань та нового професійного досвіду. Це стало причиною його звільнення та реєстрації у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Під час спілкування з фахівцем центру чоловік відразу підкреслив, що хоче працювати за професією. На той час сільськогосподарське підприємство ТзОВ «П’ятидні» шукало начальника зміни. Спеціальною вимогою до кандидата було знання телекомунікаційної інженерії. Усі вимоги роботодавця пан Михайло задовольняв, тому одразу отримав постійне місце роботи.

На підприємстві працівником задоволені, адже Михайло Кормановський – хороша та працьовита людина, яка вміє і Батьківщину захищати, і добре працювати. Бажаємо йому успіхів.