14.06.2018 | 16:20

  13 червня у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання для фахівців з профорієнтації міського, міськрайонного центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості на тему: «Модернізація форм роботи з різними категоріями населення, застосування сучасних інформаційно-консультаційних технологій в професійній орієнтації».

  Заступник директора обласного центру зайнятості Тарас Семенюк звернув увагу на значенні профорієнтаційної роботи в службі зайнятості як для учнівської молоді, так і для безробітних. Саме профорієнтаційна робота передбачає реалізацію системи заходів, спрямованих на активізацію професійного самовизначення та мотивацію до зайнятості.

  Начальник відділу по роботі з персоналом Руслана Клімова акцентувала на дотриманні трудової та фінансової дисципліни в період реорганізації центрів зайнятості.

  Начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Наталія Балакіна підбила підсумки профорієнтаційної роботи за січень-травень 2018 року. Керівник виокремила шляхи підвищення ефективності профорієнтаційної роботи щодо надання якісних послуг учнівській молоді та безробітним. Наталія Балакіна поінформувала про важливість модернізації форм роботи з різними категоріями населення та застосування сучасних інформаційно-консультаційних технологій в професійній орієнтації.

  Заступник начальника відділу організації профорієнтації Ірина Гребєнщикова провела ділову гру «Введення в основи бізнесу», яка сприятиме розширенню можливостей для розвитку самозайнятості жителів об’єднаних територіальних громад.     

  Друга частина навчання відбулася у формі пленеру у Володимир-Волинському парку «Слов’янський». Фахівці з профорієнтації взяли участь у занятті з арт-терапії «Гармонізація емоційного стану», яке провела художник Тетяна Асмолкова, викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського. Пані Тетяна навчала фахівців передавати на полотні всю красу Петриківського розпису та використовувати елементи арт-терапії в роботі.

  В теоретичній частині майстер-класу присутні ознайомилися з основами техніки малювання та методикою роботи. Але найцікавіше розпочалось тоді, коли учасники взяли в руки пензлі та олівці. Робота проходила в атмосфері творчого піднесення, наповненій позитивними емоціями. Присутні поринули у світ яскравої творчості та дати волю фантазії, тому роботи вийшли гарні, цікаві та неповторні.

  В результаті заняття – прекрасний настрій, віра у власні сили, новий досвід пізнання і створений витвір мистецтва.

Волинський ОЦЗ