18.10.2018 | 10:40

  17 жовтня задля проведення широкомасштабної інформаційної роботи з добору претендентів у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч фахівців управління патрульної поліції у Волинській області з особами, які перебувають в пошуках роботи.

  До заходу долучили начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги «Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Оксану Романюк.

  У чому полягає надання і хто має право отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомоги – поінформувала пані Оксана. Представник детально охарактеризувала, що безоплатна первинна правова допомога охоплює такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз’яснень із правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

  Специфіку роботи у патрульній поліції презентували Юлія Гірдівіліс, старший інспектор з рекрутингу відділу кадрового забезпечення, та Сергій Цигульов, заступник начальника відділу з організації несення служби у м. Ковелі управління патрульної поліції у Волинській області. Представники поліції детально ознайомили шукачів роботи з обов’язками та особливостями несення служби в патрульній поліції. Водночас наголосили, що стати поліцейським не зовсім просто, проте реально. Головне – успішне проходження  як медичної комісії, так і психологічних тестів.

  Зі слів представників поліції, також є можливість кар’єрного росту. Все буде залежати від особистості поліцейського, від його старанності в роботі й постійного самовдосконалення. Як результат, отримати вище звання.

  Не порахували зайвим нагадати, що пілотний режим з контролю швидкості закінчився та вже з 16 жовтня патрульні поліцейські почнуть притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху: за перевищення більш як на 20 км/год. штраф 255 грн; за перевищення більш як на 50 км/год. – 510 грн.

 Після завершення зустрічі представники патрульної поліції закликали не пропустити свій шанс стати частиною їхньої команди та  отримати унікальну змогу не словом, а ділом щодня долучатись до змін нашої країни на краще та робити її безпечнішою й комфортнішою для проживання.

  Всі  присутні отримали інформаційні матеріали, як від патрульної поліції, так і від безоплатної правової допомоги .

Ковельський МРЦЗ