27.02.2018 | 14:40

   Сьогодні, 27 лютого, відбулася зустріч директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка із представниками Національної Суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ)  «Волинська регіональна дирекція».

   Річ в тім, що в зв‘язку з реорганізацією у компанії відбудеться масове вивільнення працівників. Фахівці обласної служби зайнятості організували для працівників телебачення ярмарок вакансій, на який запросили роботодавців, де є вакансії відповідного спрямування. На зустріч прийшли заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк, директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова та фахівці профільних відділів. Роботодавців представляли керівники інтернет-видань «Волинь24» Юрій Ричук та «Перший канал соціальних новин» Ірина Новосад, медіа-холдингу «СІД МЕДІА ГРУП» Ігор Денисевич, а також «12 канал» та «Сфера ТВ». Позаяк окрім журналістів, вивільняють й інший персонал, то на зустрічі були представники від ПАТ «Укрпошти» та ПАТ «Волиньгаз».

   Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк поінформував про послуги, які надає служба, акцентував: «Ситуація не проста, але не варто розчаровуватися, потрібно йти вперед. Вашій увазі роботодавці, які потребують працівників. Ви маєте можливість поспілкуватися й визначитися. Також є юрист, який відповість на важливі для вас запитання». В. о. продюсера філії НСТУ «Волинська регіональна дирекція» Костянтин Лоцман висловив сподівання, що кожен на ярмарку вакансій знайде нового роботодавця.

   Працівників, які потрапили під скорочення, найбільше цікавили питання щодо дотримання норм чинного законодавства з боку роботодавця.  Юрисконсульт Луцького міського центру зайнятості індивідуально роз‘яснювала кожному охочому нюанси вивільнення та радила, як вийти з позитивним результатом. Фахівці служби поінформували про стан ринку праці в регіоні, ознайомили з актуальними вакансіями за відповідними напрямами. Не оминули каталогу з бізнес-ідеями, які працівники можуть втілити, відкривши власну справу за сприяння служби зайнятості. «Гаряче» обговорювали з учасниками можливості перенавчання та підвищення кваліфікації, що в ситуації, яка склалася, є доречними. Представники служби зайнятості інформували, як зареєструватися у центрі зайнятості, які документи потрібні, які виплати їм як безробітним передбачено чинним законодавством та ін.

  Луцьк – не місто мільйонник, тож медійники одне одного добре знають. Представники роботодавців активно включилися у «полювання на таланти». Адже для них це шанс отримати вже навченого працівника. Окрім журналістів, на ярмарку шукали й інших фахівців. Сподіваємося, що працівники телебачення, якщо на ярмарку не знайшли свого роботодавця, то отримали інформацію, де, як та коли можна влаштуватися на роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сектор інформаційної роботи