28.05.2019 | 17:28

Сьогодні, 28 травня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та начальник юридичного відділу ВОЦЗ Оксана Герасимчук провели робочу зустріч із начальником головного територіального управління юстиції  в області Валентином Кухариком.

Серед обговорюваного – співпраця у частині роботи з недобросовісними аліментниками. Нагадаємо, що на початку 2019 року, Державна служба зайнятості разом із Міністерством юстиції та Державною службою України з питань праці підписали меморандум, відповідно до якого сторони сприятимуть працевлаштуванню боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду.

За результатами сьогоднішніх перемовин, у всіх закладах виконавчої служби  області будуть відведені місця, де розміщуватимуть  актуальні вакансії – реальні пропозиції роботи для вищезгаданих осіб.

Роман Романюк своєю чергою підкреслив, що спільна робота державних структур з неплатниками аліментів сприятиме не лише офіційному працевлаштуванню останніх, а й сплаті податків та зменшенню рівня безробіття в регіоні.