25.03.2019 | 10:01

Завжди приємно, коли людина професійно виконує свою роботу, а особливо, коли це лікар. З досвідом підвищується якість роботи, професійна репутація і доходи, формується своя клієнтська база.

Лікар-стоматолог Руслан Шкринда розпочав свою діяльність ще у 2015 році. Зарекомендувавши себе професіоналом у своїй справі, сформував чималу клієнтську базу, а у березні 2019 року пан Руслан відкрив власний кабінет IMPLANT DENTAL Studio, де проводитиь високопрофесійне лікування та протезування зубів.

Хірургічне втручання, найсучасніша імплантація – це лише малий перелік послуг, який надає підприємець, знаходячи підхід до найвибагливіших. Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості вітає Руслана Шкринду з відкриттям кабінету та всебічно сприятиме в укомплектуванні штату працівників.

Нині ж, за сприяння служби зайнятості, підприємець залучив безробітного, який перебуває на обліку до робіт тимчасового характеру. Під час зустрічі з паном Русланом начальник відділу взаємодії з роботодавцями обумовила з підприємцем можливість компенсації єдиного соціального внеску на новостворене робоче місце, адже наразі є потреба в укомплектуванні вакансії за посадою медичної сестри.