24.07.2018 | 09:55

  Важким випробуванням для чоловіків є участь в антитерористичній операції. Але так само нелегко буває адаптуватися до повсякденного життя після повернення додому. Часто в службу зайнятості звертаються учасники АТО, які не мають професійного досвіду та освіти. І тут на допомогу приходить можливість навчання та стажування на робочому місці.

 Григорій Павшук сам виховує двох дітей. Після демобілізації деякий час працював в цеху з виробництва м’ясних продуктів, але за сімейними обставинами змушений був звільнитися. Згодом за пошуком роботи пан Григорій звернувся в Луцьку районну філію Волинського обласного центру зайнятості. Підприємець Гюлазян Каджик на той час підбирав працівників для виготовлення бастурми. Фахівець центру зайнятості скерувала безробітного на співбесіду. Роботодавець і безробітний домовилися про стажування на робочому місці. Позаяк Григорій Павшук тривалий час не працював, це стало хорошою можливістю відновити та вдосконалити його навички в сфері виготовлення м’ясної продукції. Безробітний успішно пройшов стажування, адаптувався до трудового режиму й відчув себе потрібним суспільству.

  В результаті  роботодавець задоволений оперативністю підбору працівників, а безробітний – можливістю самореалізації та заробітку.

Н. Мельник, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Луцької районної філії Волинського ОЦЗ