06.07.2018 | 08:27

Федерація профспілок України, як і Державна служба зайнятості на порозі якісних змін. Про роботу по-новому, зокрема, впровадження соціальної картки серед членів профспілки говорили 5 липня 2018 року під час семінару наради з головами первинних профспілкових організацій соціальної сфери області. Захід відбувся на базі Луцького міського центру зайнятості.

Серед гостей та спікерів семінару: голова Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери Володимир Тьоткін зі своїм радником Дмитром Доріним, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова, голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Галина Микитюк.

Для початку, пан Роман розповів гостям та учасникам наради про ринок праці Волині та ключові показники. Так, стало відомо, що за І півріччя 2018-го послугами служби зайнятості у Волинській області скористалося 26 тис. 232 особи. Що ж до чисельності безробітних, то на 1 липня на обліку перебуває 8 тис. 572 особи.

Важливо, що безробітним не лише знаходять роботу, а й допомагають здобути ту чи іншу спеціальність. 1 тис. 530 осіб – саме стільки громадян пройшли професійне навчання за направленням та фінансової підтримки служби зайнятості. На Волині, рівень працевлаштування осіб, які пройшли професійне навчання сягає 98%».

- Обласний центр зайнятості сьогодні – це реально крута, сучасна структура з набором функцій, яким немає аналогів на ринку праці. Ми змінюємо підходи до надання послуг, зараз вони орієнтовані на максимально індивідуальний спосіб спілкування та співпраці з кожним клієнтом. Ми повинні максимально швидко допомогти людині знайти роботу, – звернувся до присутніх Роман Романюк.

Однак, не лише працевлаштування, а й соціальні гарантії відіграють важливу роль у нашому житті. Відтак, представник Федерації профспілок України Дмитро Дорін розповів членам профспілки про те, що удосконалюють у структуру, зокрема, презентував проект «Соціальний профспілковий квиток».

Важливо, що власники такого квитка зможуть отримувати спеціальні дисконтні умови та необхідні послуги, а також юридичну, консультаційну допомогу. Окрім того, учасники такого проекту зможуть отримувати в режимі online консультації юристів Call центру, медиків, адвокатів.

Позатим, учасникам семінару показали, як виглядатиме квиток та детально показали усі етапи реєстрації у проекті.

- Це профспілковий квиток нового зразка з індивідуальним ідентифікатором та електронним робочим кабінетом. Нині завдання перед федерацією – максимально укріпити робочі місця, – прокоментував свій виступ пан Дмитро.

Прикметно, що такий проект не лише допоможе працівникам комфортно і захищено себе почувати на робочому місці, а й заощадити. За словами координатора проекту, профспілковим квитком уже зацікавилися молоді люди і студенти.

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.