28.02.2019 | 18:18

Більше чотирьох десятків студентів технічного коледжу Луцького національного технічного університету (далі – ЛНТУ) сьогодні , 28 лютого, отримали дипломи молодших спеціалістів за напрямками підготовки: менеджмент, автомобільний транспорт і обслуговування та ремонт побутової техніки.

Серед почесних гостей, які розділили зі студентами радість свята: ректор ЛНТУ Петро Савчук, директор технічного коледжу Олег Герасимчук, заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов’як, представники духовенства, студентська родина, батьки і друзі випускників.

- Служба зайнятості щиро вітає вас із завершенням навчання та здобуттям фаху. Сьогодні ви стали на поріг нового етапу життя: чи піти навчатися у вищі навчальні заклади, чи працювати, адже ваші спеціальності дуже затребувані на ринку праці, –   звернулась до присутніх пані Тетяна.

Керівник навчального закладу теж побажав випускникам успішного професійного шляху молодим людям:

- Нехай сьогоднішній день стане новим стартом для усіх ваших починань. Рухайтеся вперед і ніколи не зупиняйтесь на півшляху. Бажаємо вам у житті позитивних емоцій, досягайте успіхів і беріть найкраще від навчання. Ви – наше майбутнє.

Варто зазначити, що нині на ринку праці найбільш затребуваними залишаються робітничі спеціальності, тож випускники технічного коледжу мають високі шанси на працевлаштування.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ