12.12.2018 | 08:55

  Сьогодні, 12 грудня, заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк взяв участь у відкритті навчально-практичного центру для підготовки робітників за професіями електрогазозварник (ручне зварювання та на автоматичних й напівавтоматичних машинах). У презентації Центру зварювання, який розташований на базі Володимир-Волинського вищого професійно-технічного училища, також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Денис П‘ятигорець, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук та кращі роботодавці району – Олег Борбелюк (ТзОВ «Гербор-холдинг»), Назар Софійчук (представник компанії «Фроніус-Україна») та інші.

  Після невеличкого святкового дійства усі охочі відвідали майстерні й на власні очі переконалися, що тих 2 мільйони 285 тисяч гривень, які влада виділила з бюджету, дійсно витратили на новітнє устаткування.

  Екскурсію навчально-виробничими майстернями провів заступник директора з виробничого навчання Андрій Люта. Педагог наголосив, що тут не лише студентів навчатимуть, як працювати з сучасною технікою, а й майстри-практики зможуть підвищувати кваліфікацію. Зварювальна лабораторія розрахована на 13 робочих місць, що обладнані апаратами, які дозволять учням опанувати різні види зварювання. Важливо, що в закладі передбачили усі умови для безпечної роботи з приладами. Водночас для учнів перших курсів тут є тренажер-симулятор, який відтворює електрозварювальний процес. До слова, гостям дозволили  спробувати повправлятися на симуляторі, проте до справжніх робочих місць без допуску – зась!

  У розмові з заступником директора з навчальної частини Ганною Скиц Тарас Семенюк зазначив:

  – Вакансія зварника одна з найзатребуваніших. Приміром, упродовж року працедавці області мали потребу у 165 електрогазозварниках, і більшість з них – укомплектована. Щодо електрозварників ручного зварювання, то підприємці заявили 56 вільних місць, з яких заповнено 19. Роботодавці пропонують гідну платню: від 10 до 14 тисяч. А також соцпакет. Тож служба зайнятості у трипартнерстві з працедавцями й освітянами готова використовувати потужності навчального закладу, аби проводити на цій базі професійне навчання населення під замовлення роботодавців. 

  Своєю чергою, Ганна Скиц погодилася на співпрацю з службою зайнятості задля професійного успіху волинян.

Волинський ОЦЗ