04.04.2019 | 11:30

На базі Луцького міського центру зайнятості стартувало навчання кар’єрних радників. Оскільки щоденна робота з людьми потребує необхідної кваліфікації, навичок спілкування та професійної комунікації сьогодні, 4 квітня, проректор з науково-педагогічної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Валентина Мельник проводить тренінг для фахівців з питань зайнятості базових центрів зайнятості Волинського ОЦЗ.

- Кар’єра – це не лише влаштування на роботу, а вміння людини подолати певні перешкоди, аби досягнути конкретної мети. Вона різна в усіх, як і самі люди, з якими ми працюємо. Ми будуємо кар’єру, допомагаємо людині здобути майбутнє, яке залежить персонально від неї, - резюмувала пані Валентина.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, під час вітального слова, підкреслив: потрібно постійно навчатися і здобувати корисний досвід, який допоможе підвищити якість роботи.

- Ми повинні відповідати динамічним вимогам ринку праці. Потрібно бути мобільними. Власне, робота кар’єрних радників якраз і стала важливим кроком до сучасного сервісу з новими формами та підходами до роботи , – зазначив пан Роман.

У форматі живого діалогу, інтерактивних форм роботи фахівці служби працюватимуть упродовж дня над основними професійними компетенціями кар’єрних радників, алгоритм роботи із пошукачем роботи, а також формування та реалізацію індивідуального плану працевлаштування.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.