19.04.2018 | 16:21

19 квітня, фахівці Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості завітали до державної реабілітаційної установи Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок». Потейчук Вікторія Геннадіївна, заступник директора Центру, розповіла про діяльність організації та ознайомила з основними напрямками реабілітації (абілітації) дітей з інвалідністю.

Метою діяльності Центру є здійснення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.

Ірина Гребєнщикова, фахівець Волинського обласного центру зайнятості, розповіла про профорієнтаційні послуги, які надає служба зайнятості, та методи роботи з особливими дітьми.

 Як підсумок, представники установ домовилися про подальшу співпрацю та обумовили наступні зустрічі. Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова провела діткам інтерактивний профорієнтаційний захід. За допомогою картинок, ребусів та загадок вони знайомилися зі світом професій.

На завершення заходу дітлахи отримали заохочувальні подарунки, у тому числі, розмальовки з професіями.

Відділ організації профорієнтації ВОЦЗ