Народилася 1 квітня 1987 року в місті Луцьку.

У 2009 році закінчила Волинський національний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю фінанси та отримала кваліфікацію магістр із фінансів.

Трудовий досвід почала здобувати у 2010 році в Департаменті соціальної політики Луцької міської ради.

За рік обійняла посаду головного спеціаліста відділу взаємодії з роботодавцями Луцького міського центру зайнятості. У 2013 році перевели головним спеціалістом у відділ статистики та прогнозування Волинського обласного центру зайнятості. Цього ж року почала працювати на посаді заступника начальника фінансово-аналітичного відділу Волинського обласного центру зайнятості.

З 2015 по 2016 роки займала посади заступника начальника спершу відділу фінансів, а потому – відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення, поєднуючи обов’язки заступника головного бухгалтера обласного центру зайнятості.

Наприкінці 2016 року розпочала працювати провідним інженером з господарської діяльності відділу господарсько-договірної роботи та капітального будівництва. За рік переведена на посаду заступника начальника цього ж відділу.

З 2017 року виконує обов’язки заступника начальника відділу організації матеріально-технічного забезпечення.

Із 11 листопада 2022 року призначена на посаду заступника директора-начальника відділу організації матеріально-технічного забезпечення обласного центру зайнятості.

Із січня 2023 року обіймає посаду заступника директора Волинського обласного центру зайнятості.

Нагороджена Почесною грамотою та Подякою директора Волинського обласного центру зайнятості.