Задля того, щоб виховувати в школярів зацікавлення до професій правового спрямування, популяризувати закони, формувати правову культуру, виробляти навички правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань з нагоди Міжнародного дня прав людини для учнів 9 класів загальноосвітньої школи-гімназії №1 смт Ратне відбувся брейн-ринг «Правові орієнтири». До заходу долучилися фахівців служби зайнятості.

  Команди «Феміда» та «Академіки» активно, зрозуміло й чітко давали відповіді на запитання, охоче та вправно розгадували зашифровані слова правового значення, оперативно відгадували професії, що належать до правової сфери діяльності.

  Учні продемонстрували обізнаність у сучасній юридичній термінології, знання з історії законодавчих документів часів панування Римської імперії, пакти й конституції законів та вольностей Війська Запорізького. Впевнені відповіді на запитання: «Як називається основний Закон? З чого починається Конституція України? Який основний документ громадянина? Як називається документ про загальну середню освіту? Перший документ про народження дитини? Як називається глава держави? та інші обґрунтували думку про те, що активна молодь своєю професійністю, розумом, свідомістю формує сучасну правову незалежну державу.

Ратнівська районна філія Волинського ОЦЗ