Ефективне планування кар'єри, мистецтво самопрезентації, критичне мислення, тайм-менеджмент, лідерство та креативність, управління проєктами... Це все і навіть трохи більше може бути доступним для Вас! У нас є гарна новина!

CSR Ukraine, експертна організація Центр "Розвиток КСВ" і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили безкоштовну навчальну програму "Skills Lab: успішна кар’єра" та запрошують молодь зареєструватися і зробити крок до першого робочого місця та підвищення своїх професійних навичок.

Партнери Програми у Луцьку: департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради; Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості; ГО "Інститут транскордонних ініціатив" та VNU Startup Club YEP.

Програма триватиме з жовтня  по перші числа лиcтопада 2020 року та включатиме:
- 6 інтерактивних занять з розвитку навичок майбутнього;
- відеокурс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
- практичні майстер-класи від представників бізнесу та HR;
- креативні вправи на формування навичок;
- на фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш або хочеш змінити роботу, то не зволікай і заповнюй заявку тут  
Участь безоплатна, реєстрація триватиме до 2 жовтня 2020 року (до 18.00). Потім - етап відбору, і якщо твоя мотивація - крута, то ми зустрінемось на відкритті. Дата відкриття буде повідомлена відібраним учасникам.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень в офлайн-режимі (ти ж засумував за справжніми зустрічами?). Один з днів - будній (початок орієнтовно о 16 годині), інший - субота (початок орієнтовно в обідні години).

Є питання, пишіть на електронну адресу krawzyc_@ukr.net Інна Кравчук - координатор програми.

Твоя успішна кар’єра чекає твоїх впевнених кроків!

Анонс/Подія: 
Подія