05.09.2018 | 13:10

  Сьогодні робочий день колективу Волинського обласного центру зайнятості розпочався із зустрічі з методистом Волинського обласного центру здоров‘я Сергієм Левчуком. Разом із директором обласної служби Романом Романюком обговорили профілактику серцево-судинних захворювань та як  розумно використовувати свій життєвий потенціал. Роман Романюк розпочав зустріч:

  – Здоров‘я – це найцінніше, що є. Дякуємо за зустріч у нашій робочій родині. Хоч зібрався не весь колектив, адже зараз робочий процес. Все ж таки усі, хто прийшов, має можливість перевірити своє здоров‘я, почути поради чи запитати про те, що цікавить.

  Сергій Левчук розповів засади здорового способу життя, дав рекомендації щодо харчування, необхідних фізичних навантажень, тренувань. Не оминув тему, як  позбутися шкідливих звичок та залежностей. Проте основну увагу зосередили на ризиках захворювань та як їм запобігти. Лікар відповів на актуальні питання, зокрема, як, де і коли підписати декларацію з лікарем.

  Після рекомендацій розпочалася практична частина зустрічі – вимірювання тиску, рівня цукру  та консультація. Дехто вперше дізнався, що за показниками вмісту цукру у крові, ризикує захворіти на цукровий діабет. Сергій Левчук відразу їх інформував, що робити, аби зберегти здоров¢я. Команда обласної служби щиро вдячна за консультацію, адже в силу життєвих обставин ми в більшості випадків відкладаємо візит до лікаря. А завдяки співпраці з директором Волинського обласного центру здоров‘я Сергієм Новосадом працівникам вдалося заощадити час.

Відділ інформаційної роботи