14.08.2019 | 16:57

13 серпня в рамках проєкту «Територія майстерності» безробітні Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали місцевого підприємця Ростислава Хвалька.

Підприємець у 2007 році закінчив  Київський національний лінгвістичний університет, працював у столиці в філії «Автоцентр на Столичному» публічного акціонерного товариства «Українська автомобільна  корпорація». Проте життя повернуло до рідного селища. У 2012 році започаткував підприємницьку діяльність за сприяння Турійського районного центру зайнятості. Напрямок діяльності – роздрібна торгівля садово-городньою технікою та запчастинами до неї, електроприборами, будівельною технікою та ін.

Магазин «STIHL», що у смт Турійськ приваблює покупців зі всього району. Адже конкурентів нема ближче, ніж у Ковелі чи Володимирі-Волинському, тож тут завжди людно. Тут і асортимент товарів, і обслуговування заслуговують на повагу. У магазині існує послуга і з ремонту техніки, що важливо для покупця.

Підприємець поділився з безробітними цікавими та корисними  порадами щодо започаткування власної справи та планами на майбутнє.

Турійська районна філія Волинського ОЦЗ