11.09.2019 | 14:36

Із моменту заснування компанія «Нова пошта» пропонує своїм клієнтам високоякісні та зручні послуги експрес-доставки у будь-яку точку України. Швидке та надійне відправлення забезпечує злагоджена робота її працівників.

Олена Фасоля зареєструвалась як фізична особа-підприємець 5 липня 2005 року. А з липня 2012-го працює під брендом «Нова пошта» на підставі укладеного франчайзингового договору. Наразі в районі відкрили два відділення «Нової пошти»: в селищі Стара Вижівка і селі Кримне. Також функціонує 5 пунктів видачі поштових перевезень. Крім того, підприємець має відділення і в Ратнівському районі.

За час провадження своєї діяльності до районної служби зайнятості Олена Фасоля подала 33 вакансії, 32 – фахівці укомплектували. Нині у штаті 19 працівників, з-поміж них 1 – з наданням компенсації єдиного внеску. За вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, активність, плідну співпрацю та з нагоди Дня підприємця пані Олені вручили Подяку від служби зайнятості.

«Робота компанії «Нова пошта» ґрунтується на п’яти принципах: якість, сервіс, персонал, розвиток, ефективність. Ними й керуємося у своїй роботі, – говорить Олена Фасоля. – Це дозволяє стати лідером на ринку експрес-доставки в регіоні. У нашій команді панує атмосфера співпраці та взаємодопомоги, відповідальності та орієнтованості на позитивний результат. Ми цінуємо своїх працівників, створюємо комфортні умови роботи».

Старовижівська районна філія Волинського ОЦЗ