12.09.2019 | 12:09

Із початком нового навчального року фахівці Луцького міського центру зайнятості продовжують профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю. Профорієнтаційний квест «Твій вибір» триває.

11 вересня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва саме про професії розповідали учням 9-х класів Луцької загальноосвітньої школи №17 та Луцького НВК №9 фахівці Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова та Олеся Оласюк під час проведення профорієнтаційного заходу.

Дев’ятикласників ознайомили з професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору професій та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього. Школярі дізнались про послуги служби зайнятості. Учням продемонстровали анімаційні відеоролики про професії.

Підходити до вибору професії потрібно виважено та відповідально, адже правильно обрана професія – джерело доброго настрою і самопочуття.

Одинадцятикласникам рекомендували пройти тестування на вебплатформі для онлайн-профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

Луцький МЦЗ