20.05.2020 | 18:45

Зробити перший крок до власної справи просто, якщо маєш, на кого рівнятися і не боїшся експериментів. А базу початкових знань та мотивації дасть програма «Skills Labs: власна справа», організована  департаментаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у співпраці, зокрема, з Волинським обласним центром зайнятості.

Онлайн-відкриття проєкту відбулося сьогодні, 20 травня, за участі її організаторів та партнерів. Привітав усіх зі стартом і директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк: «Я дуже ціную в кожній людині бажання створювати, діяти, вдосконалюватися, реалізовувати себе і досягати нових вершин. Усе залежить від кожного з нас, від нашого внутрішнього бажання і, головне, – від сміливості перейти від слів до конкретики, від готовності працювати над собою і поступово досягати результату».

Директор Волинського ОЦЗ наголосив на важливості розвитку  soft skills – так званих м’яких навичок, які часом важливіші в кар’єрному житті, аніж знання, набуті в навчальних закладах:  «Щоб сьогодні бути затребуваним на ринку праці, потрібні не лише знання, підтверджені документом про освіту. Потрібно бути професіоналом-універсалом, який готовий розвиватися, здобувати нові компетенції та практично бути готовим до виконання будь-який поставлених завдань».

«Ми живемо в епоху необмежених можливостей! Бажаю всім цю можливість використати на повну! У процесі таких зустрічей вдосконалюйтеся, черпайте всю інформацію, яку даватимуть тренери, не бійтеся діяти та рухатися до поставленої бізнес-мети», – резюмував Роман Романюк та подякував усім, хто долучився до реалізації програми і не побоявся зробити перші кроки до мрії.

Довідково:

Програму «Skills Labs: власна справа» розроблено Центром «Розвиток КСВ» і Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту. Партнерами у місті Луцьк є департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький міський молодіжний центр та EENU StartUp Club YEP.

«Skills Labs: власна справа» – це програма розвитку бізнес-навичок для молоді Луцька віком 18–35 років (студентів ВНЗ, ПТЗ, коледжів та технікумів, самозайнятих та незайнятих осіб).

Учасників, програми впродовж місяця навчатимуться: створювати ідеї для старт-апу; розуміти юридичні та фінансові питання ведення власної справи; розробляти стратегію маркетингу та продажів; користуватися інструментами розвитку бізнесу; створювати та презентувати проєкти.

«Skills Labs: власна справа» триватиме з 20 травня до 13 червня 2020 року.  На учасників чекає 8 онлайн-зустрічей по 2-3 години кожна, а також додаткові онлайн-зустрічі із представниками місцевого бізнесу та підписантами Пакту заради молоді.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості