31.07.2020 | 18:10

Із початком карантину, спричиненого гострою респіраторною хворобою COVID-19, усі філії та базові центри Волинського обласного центру зайнятості перейшли на дистанційне обслуговування клієнтів. Коли епідеміологічна ситуація дещо покращилася, двері обласної служби зайнятості знову стали відкритими для відвідувачів. Як працюємо тепер? Про це сьогодні, 31 липня, під час пресконференції розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

«Ми дуже чекали можливості відкрити наші приміщення для обслуговування клієнтів. Із 21 липня цього року всі філії та базові центри Волинського обласного центру зайнятості почали «живе» спілкування з клієнтами. Звичайно, приділяємо максимальну увагу дотриманню всіх протиепідеміологічних заходів. Ми проводимо температурний скрінінг кожному відвідувачу, всі робочі місця облаштовані захисними екранами, працівники забезпечені спеціальними щитками та індивідуальними масками, дезрозчинами», –  розповів очільник організації.

У результаті відновлення безпосередньої роботи з клієнтами, станом на 28.07.2020 року у Волинській службі зайнятості зареєстрували 1 952 вакансії, з них: на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі – 697 вакансій (35,7 %); переробної промисловості – 233 вакансії (11,9 %); транспорт, складське господарство – 119 вакансій (6,1 %); державне управління і оборона – 107 вакансій (5,5 %); інші – 796 вакансій (40,8 %).  

«Навіть у досить непростий період Волинська обласна служба зайнятості не припиняла, а навіть навпаки – посилювала свою діяльність. Ми намагаємося підтримати всіх, хто на власному прикладі відчув негативні наслідки карантину. Професійна команда обласної служби зайнятості відкрита до кожного, хто потребує фахової консультації та підтримки», – резюмував директор обласного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості