29.04.2021 | 10:57

Традиційно, напередодні Великодня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав Луцький геріатричний пансіонат, мешканцям якого відвіз пасхальну випічку та вітання від колективу ОЦЗ.

«Вітаємо вас із прийдешнім світлим святом – Великоднем. Як і кожне, воно має бути з хорошим настроєм – це те, що ми вам хочемо подарувати. На жаль, минулого року через карантинні обмеження ми не змогли завітати до вас. Тож сьогодні мені вдвічі приємніше бути тут і передавати ці гостинці. Здоров’я вам, усмішок, радості та вдалого свята! Смакуйте нашими гостинцями і нехай від цього ваше життя стане хоч трішки кращим», – звернувся до мешканців пансіонату Роман Романюк.

«Дякую, що створюєте нашим мешканцям затишну, домашню, святкову атмосферу. Нехай те добро, яке ви робите, повертається вам сторицею, велике спасибі усім, хто долучився до збору цих гостинців. Щиро дякую, що пам’ятаєте про нас! Дай, Боже, сил і здоров’я Вам і Вашим працівникам», – подякувала гостям директор Алла Гнатюк.

До слова, цього року мешканці Луцького геріатричного пансіонату отримали передвеликодні ласощі не лише від обласної служби зайнятості. Разом із випічкою ВОЦЗ, паски для пансіонату охоче надало підприємство «Волинський пекар».

Кожен із нас різний, зі своєю життєвою історією та її продовженням… Однак ті, хто мають добро в серцях, хочуть ним ділитися, і роблять це з великим задоволенням. Даруймо світло, ділімося душевним теплом і оптимізмом із тими, хто не має до кого звернутися в моменти розпачу, кому не вистачає підтримки рідних, хто залишився без допомоги друзів. Робіть хороші вчинки. Від цього душа наповнюється світлом!

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості