16.08.2022 | 12:51

У рамках нової урядової програми «єРобота» уже півтора місяця як Волинський обласний центр зайнятості спільно з Ощадбанком на конкурсній основі відбирає кандидатів, які претендують на отримання гранта в розмірі до 250 тисяч гривень на відкриття чи розвиток бізнесу.

Про умовами отримання грошової допомоги читайте за посиланням https://cutt.ly/vXgEVpX

Загалом за цей час 141 охочий подав заявки, але лише 28 щасливчиків отримають в середньому 239 881 грн. В майбутньому 89 волинян матимуть нову роботу.

Який він – переможець гранта?

Якщо ж скласти в купу усі пункти з анкет учасників, то отримаємо узагальнений портрет переможця. Більшість – це одружений чоловік віком від 35 до 40 років із вищою освітою та досвідом роботи понад три роки. Щоправда, чоловік-переможців лише на двоє більше.

На що витратять свої кошти підприємці?

За цільовим призначенням найбільша кількість учасників за ці кошти придбають обладнання, яке необхідне для ведення бізнесу. Ще частина закупить сировину та матеріали. І лише одиниці заплатять за оренду приміщень.

У якій сфері працюватимуть бізнесмени?

Лідер – бізнес-ніша з оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонт автотранспортних засобів й мотоциклів. Потому вибір учасників пав на переробну промисловість, тимчасове розміщення й організація харчування, сільське, лісове та рибне господарства.

Оперативну інформацію, що стосується реєстрації та отримання статусу, виплат, пошуку роботи чи законодавчих змін, публікуємо на нашому телеграм-каналі @voldczgovua. 
 
Якщо ж у вас виникли питання і вам потрібна консультація щодо вашої ситуації, то ви онлайн можете поспілкуватися із фахівцем у телеграм-чаті @pidtrumka_DCZ_Volun
 
Нагадуємо, отримати інформацію можна також, зателефонувавши на гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.