16.08.2022 | 15:46

Один з напрямків роботи Волинського обласного центру зайнятості – професійне навчання. Сьогодні, 16 серпня, закінчила навчання група за напрямом «Комп'ютеризований бухгалтерський облік "1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.2».

Чотирнадцять безробітних, які перебувають на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості, а також у Луцькій, Ківерцівській та Рожищенській філіях центру зайнятості, вирішили здобути нові навички, поглибити знання у бухгалтерії. Серед них й Олександр Малофєєв. Він розповів, що працював певний час економістом, бухгалтером, згодом – менеджером. «Я колись працював із 1С, але під час навчання багато чого дізнався нового», - розповідає вже теперішній випускник та додає, що планує працювати саме у цій сфері.

У Луцькому кооперативному фаховому коледжі Львівського торговельно-економічного університету жартують, що чоловіки не часто приходять на навчання. Директорка закладу Олена Цвек додає, що любить працювати з дорослими, адже вони більш вмотивовані, ніж підлітки й точно знають, чому прийшли на лекції та чого хочуть у житті.

До слова, з чотирнадцяти людей троє – переселенці, які, тікаючи від війни, знайшли прихисток на Волині. Навчання тривало півтора місяці, та відбувалося в офлайні. «Дякуємо ЗСУ, усім, хто нас захищає, що мали  можливість, вчитися наживо», - зауважила начальниця відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості Раїса Мельник.

Усі випускники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Дехто з них зацікавився можливістю отримати мікрогрант на розвиток власної справи.

Нині в базі вакансій Волинського обласного центру зайнятості 24 пропозиції бухгалтера та головного бухгалтера з заробітною платою від 6,5 до 20 тисяч гривень.  

 

 

 

Якщо знайти роботу за вашою освітою під час війни складно – вам допоможуть фахівці Волинського обласного центру зайнятості! Телефонуйте спеціалістам (0332) 72-53-01 чи (099) 327-11-86, і ви дізнаєтеся коли, де і кого навчатимуть за сприяння служби зайнятості, найбільш затребувані для навчання професії, особливості працевлаштування після 45, робота після здобуття нового фаху освітою тощо.