28.11.2022 | 14:39

У час, коли країна без світла, керівна ланка Волинського обласного центру зайнятості зустрілася із представниками французької неурядової гуманітарної організації ACTED, щоби обговорити реалізацію активних програм для надання багатоцільової допомоги найбільш вразливим категоріям населення Волині. Наразі за фінансової підтримки уряду Канади громадська організація планує допомогти жінкам отримати гранти для навчання з IT-технологій та розширення можливостей для самозайнятості.

Очільника обласного центру зайнятості Аллу Куцин та її заступника Тараса Семенюка зацікавили короткострокові оперативні ініціативи. Адже ці проєкти поширюються не лише на жінок-переселенців, а й волинянок. Тож учасники зустрічі погодилися розробити план заходів, які допоможуть шукачам роботи знайти постійне місце праці. Додаткова інформація сприятиме економічному розвитку жінок та інших вразливих груп населення, розширить можливості для зайнятості та підприємництва, а також збільшить їх доступ до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Представники служби зайнятості погодилися на своїй базі поінформувати територіальні громади щодо нових можливостей. В подальшому ці дані використають при формуванні фокус-груп, учасники яких матимуть нагоду скористатися програмою.

Деталі про спільні ініціативи задля добробуту волинян можна дізнатися, зателефонувавши на гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.