28.09.2023 | 11:04

Подружжя Олексія та Ольги Бабкових з Бахмута через військові дії змушені були шукати прихисток, тому у вересні 2022 року переїхали на Волинь. Обоє мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Жителі Турійська їх зустріли тепло і привітно. Місцеві допомогли знайти житло і облаштуватися. Потім подружжя почало шукати роботу. До слова, раніше Ольга Бабкова працювала продавцем, а її чоловік – гірничим майстром.

Для того, аби знайти роботу, у червні цього року родина Бабкових звернулася до Турійського відділу Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості. Під час спілкування із фахівцями служби з’ясували професійні потреби Олексія та Ольги, склали резюме, пройшли профілювання та розглянули вакансії. Далі написали індивідуальні плани працевлаштування.

Опираючись на досвід та рекомендації фахівців, подружжя прийняло рішення працювати у ТзОВ «АМіЛа», яке спеціалізується на будівництві доріг, лісозаготівлі, виробництві дерев’яних конструкцій тощо. Фахівці центру зайнятості узгодили кандидатури безробітних ВПО з роботодавцем і видали направлення на працевлаштування: Олексію – на посаду верстатника деревообробних верстатів, Ользі – підсобного робітника.

18 липня родину Бабкових уже працевлаштували. До слова, роботодавець отримав ще й компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану людину з категорії внутрішньо переміщених осіб.

«Дякую працівникам служби зайнятості, що так оперативно допомогли нам працевлаштуватись. Тепер ми маємо роботу і можливість професійно себе реалізувати», – розповіла Ольга Бабкова.

Ми ж нагадуємо: якщо у вас є запитання, або ж ви хочете поспілкуватися безпосередньо із фахівцем служби зайнятості, сміливо телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.

#Робота_для_ВПО