10.09.2020 | 15:59

Сьогодні, 10 вересня, обранці Волинської громади вирішували долю області під час 31-ї сесії Волинської обласної ради. Волинський обласний центр зайнятості під час засідання представив директор Роман Романюк.

Державний Гімн, хвилина мовчання за загиблими волинянами – і до розгляду важливих для соціально-економічного життя Волині питань. Депутати та громада заслухали звіт голови Волинської обласної ради Ірини Вахович про роботу у 2019 році. Вона презентувала реалізоване та окреслила перспективні пріоритети. Зокрема, далі в своїй діяльності обласна рада робитиме акцент на соціальному захисті волинян, галузі охорони здоров'я, збереженні пам'яток культурної спадщини, ефективному використанні природних ресурсів області.

Прокурор області Тарас Безрукий прозвітував про результати діяльності результати діяльності органів прокуратури Волинської області у першому півріччі 2020 року. 

Аби заслухати звіти та вирішити решту питань порядку денного, яких, до слова, було 68, депутатам знадобилося трохи більше двох годин. Працювати над розвитком області будуть до наступної сесії, де знову піднімуть важливі для Волині питання.

«Безумовно, зроблено багато, але ще дуже багато питань, над яким потрібно активно працювати. Волинь має величезний потенціал, який при новому підході розвине нашу область», – зазначив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості