04.06.2024 | 16:45

Алла Куцин до студентів: «Добре заробляти можна і в Україні!»

У Волинському фаховому коледжі НУХТ сьогодні, 4 червня, відбувся «Форум кар’єри-2024», організований у співпраці з Волинським обласним центром зайнятості.

Захід організували, аби цьогорічні випускники та студенти, які ще навчаються, могли завчасно підібрати місце роботи, адже на форум запросили представників топових підприємств краю: вони розповіли про діяльність своїх компаній і мали що запропонувати молоді.

Директор Волинського ОЦЗ Алла Куцин, під час вітального слова до присутніх  підкреслила:

«Цим заходом ми демонструємо важливі речі. Насамперед те, що Україна, держава, в якій ведеться війна, нині функціонує і розвивається, а в професійному плані – потребує людського капіталу. Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/ , який нині адмініструє служба зайнятості, зараз налічує п’ять з половиною тисяч вакансій у межах Волинської області, а це значить – ми постійно рухаємося вперед, попри все», - підкреслила пані Алла.

І додала: «Стажування за кодоном – це добре, але багатим можна стати і вдома. У Волинській області достатньо компаній, які пропонують високу заробітну плату, можливість кар’єрного росту, належний соціальний пакет, а подекуди – навіть житло https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ojGqex4VQbnfaRDm0wNx8oW7E_DVinF/edit?usp=sharing&ouid=106464523976802876272&rtpof=true&sd=true. Тож, залишатися і працювати в Україні однозначно варто».

Директор коледжу Ігор Корчук своєю чергою, презентував роботодавців, з якими уже не перший рік співпрацює навчальний заклад, а також розповів про недавні проєкти, над якими працювати студенти і їхні успіхи.

Потому, представники компаній самі звернулися до студентства, розповідаючи про компанії та актуальні вакансії в них.

Ми ж нагадуємо, що випускники будь-якого навчального закладу можуть звернутися до служби зайнятості за інформаційно-консультаційною допомогою. Зокрема, фахівці центрів зайнятості допоможуть вам з професійною орієнтацією та формуванням резюме.