19.10.2023 | 10:19

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми розпочали нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ». Її мета – попередження торгівлі людьми та популяризація правил безпеки під час перебування за кордоном.

У рамках кампанії відбулася зустріч представників громадських організацій та органів виконавчої влади зі студентською молоддю. Волинський обласний центр зайнятості представляла його директор Алла Куцин.

- Служба зайнятості активно долучається до просвітницьких заходів у контексті проблеми торгівлі людьми. Для пошукачів роботи, які звертаються до центрів ми постійно проводимо відповідні семінари і тренінги. Можна зрозуміти молодь, яка прагне більших заробітків і вирушають на пошуки кращого рівня життя, однак роботодавці можуть бути різними. Тому, прошу, звертайтеся до нас за допомогою у працевлаштуванні. У нас є фахівці з рекрутингу, які працюють з відкритим ринком вакансій, роботодавцями не лише в межах Волині. І це певна гарантія, що ви не потрапите до рук недобросовісних працедавців, – звернулась до молоді пані Алла.

Окрім того, перед студентами виступили й інші спікери, які в межах своїх професійних повноважень розповіли про проблему торгівлі людьми, окреслили план дій: куди потрібно звертатися якщо ви потрапили на гачок зловмисників і закликали до діалогу.

Відтак, після інформаційного блоку, відбулась панельна дискусія між усіма учасниками заходу, під час якої молодь мала змогу дізнатися про все, що її цікавить, змоделювати ситуації, дії, а головне – отримати відповіді на свої запитання.

Куди звернутися за допомогою?

 1547 – Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
 527 – Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми
 102 – Національна поліція України.