03.06.2024 | 15:50

Директор Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин та її заступник Тарас Семенюк провели робочу зустріч з першою заступницею голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Іриною Констанкевич та її помічником Орестом Маховським.

Говорили про послуги, які надає служба зайнятості для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей. Серед яких:

- експериментальний проєкт з організації професійного навчання для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu 4

- отримання ваучерів на навчання https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher ;

Окрім того, учасники бойових дій, ветерани та члени їх сімей можуть розпочати власну справу або розширити існуючий бізнес, скориставшись грантом, отримавши від 250 тис. грн до 1 млн гривень.

«Ваші послуги – це соціальна можливість і важлива допомога від держави. Окрім того, це велика мотивація для тих, хто повертається після служби, для подальшої професійної реалізацїі. Будемо співпрацювати і долучатися до спільних проєктів», - прокоментувала пані Ірина.

Позатим, служба зайнятості не лише підтримує військовослужбовців, а й роботодавців, розробивши низку компенсаційних програм. Ознайомитися з ними можна тут https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit .

За результатами зустрічі, сторони готують спільне звернення до центральних органів влади, аби спростити окремі навчальні програми, що стосуються ветеранів, зокрема, здобуття ними вищої освіти, а також напрацювали низку пропозицій для розширення можливостей компенсаційних програм роботодавцям.

Усі пропозиції спрямовані на те, аби зробити діючі програми ще доступнішими для усіх клієнтів служби зайнятості.