04.08.2022 | 15:33

Якщо людина опинилися без роботи, то це не привід занепадати духом. Адже можна почати нову сторінку свого життя іскористатися послугами центру зайнятості.

Центр зайнятості може допомогти:

  • Знайти роботу - підписуйтеся на телеграм каналі "Робота на Волині", аби не пропустити гарячі пропозиції: https://t.me/employer_volyn. Окрім того, спеціалісти допоможуть вас написати резюме, або ж підготують до співбесіди з роботодавцем.
  • Здобути новий фах – щомісяця відбувається набір за багатьма робітними напрямками: трактористи, швачки, флористи, кухарі, перукарі та інші. Здобудьте безоплатно нові навички та станьте конкурентоспроможними на ринку праці.
  • Відкрити власну справу – якщо ви давно мріяли стати підприємцем, але не мали стартового капіталу, чи потрібних знань, то зараз завдяки державній програмі «Є робота» стало можливим отримати фінансову підтримку у формі мікрогрантів. Детальніше: https://cutt.ly/lZPxCIU
  • Спробувати себе у сфері ІТ - сьогодні фахівці  цієї сфери дуже затребувані на ринку праці, тому держава дбає про майбутнє й запускає таку важливу для економіки і країни програму. Як отримати нову освіту читайте: https://cutt.ly/8ZPxH09

Телефонуйте нашим фахівцям для подальшої консультації (0332) 72 52 40, (066) 353 74 95, (068) 063 42 15.