12.06.2019 | 19:32

Спеціалісти з профнавчання Волинської обласної служби зайнятості на чолі з директором Романом Романюком відвідали приватного підприємця Тимура Чебана. Фахівців служби цей чоловік зацікавив тим, що вибрав незвичну сферу зайнятості – річкове судноплавство. Тож секретами бізнесу пан Тимур ділився у середу, 12 червня.

Під час прогулянки річкою Стир очільник обласної служби зайнятості дізнається у капітана: катеру «Аріадна» чотири роки, придбав його у Києві, швидкість руху – 15 км/год. Тривалість подорожі – хвилин 45-ть, а на борту лише дванадцятеро людей. Окрім високовартісної техніки, потрібно було придбати дозвільну документацію та найняти кваліфікований персонал. Тож цей вид підприємницької діяльності потребував неабияких фінансових затрат. Тож, за словами пана Тимура, на беззбитковий рівень вони вийдуть не раніше, як за п’ять років.

Щоб бізнес пана Тимура нарощував обсяги, Роман Романюк презентував послуги служби зайнятості, якими в подальшому зможе скористатися підприємець.

P. S. Востаннє річкою Стир катер пройшов у 1996-му році. І до... 2018-го! Як далі буде – покаже час. Тож Роман Романюк побажав, аби підприємцю вдалося ходити річкою ще не один десяток років!

Волинський ОЦЗ