23.07.2018 | 17:10

  Минуло три місяці, як у Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ)  «Волинська регіональна дирекція» завершилася реорганізація.

  Нагадаємо, правління ПАТ «НСТУ» прийняло рішення про суттєву оптимізацію структури компанії, яка тривала до 2 квітня 2018 року. Під час перетворення було заплановано скоротити понад три тисячі працівників загалом.

  Штат нової структури у Волинській області мали зменшити вдвічі, тому багато працівників почали шукати роботу. Не стояла осторонь проблеми й Волинська обласна служба зайнятості, яка запропонувала свої послуги з працезакріплення. Так, ще до офіційного скорочення штату її директор Роман Романюк провів індивідуальну зустріч із вивільнювальними працівниками. Пізніше за сприяння служби для них організували ярмарок вакансій, на який запросили керівників інтернет-видань «Волинь24», «Перший канал соціальних новин» та медіа-холдингу «СІД МЕДІА ГРУП», а також «12 канал» та «Сфера ТВ». Позаяк окрім журналістів, вивільняли й інший персонал, то на зустрічі були представники від ПАТ «Укрпошти» та ПАТ «Волиньгаз».

  Звільнені працівники НСТУ «Волинська регіональна дирекція» звернулися за допомогою до Луцького міського центру зайнятості. З моменту вивільнення до фахівців служби звернулося 37 чоловік. Працевлаштовано за сприяння служби троє – у Волинський обласний центр зайнятості, ДП ТРК «Аверс» та філію ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Волинська». Отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності – 4 особи, самостійно працевлаштувався один безробітний. Припинено реєстрацію (подання письмової заяви про зняття з реєстрації як безробітного) – одна особа. Нині на обліку перебуває 28 осіб.

  Упродовж цього часу фахівці міського центру зайнятості інформували безробітних про спектр безоплатних послуг служби зайнятості, адже він великий: пошук та підбір роботи, послуги з професійної орієнтації, професійного навчання та підвищення кваліфікації, підтвердження результатів неформального профнавчання, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, допомога у заповненні резюме, запис відеорезюме, проходження онлайн-співбесіди та багато інших. Особливу увагу приділяють орієнтації на відкриття власної справи.

  До слова, за шість місяців 2018 року одноразову виплату допомоги по безробіттю отримали 79 волинян, з них – 8 учасники АТО. Підприємницькі ідеї профінансовано із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  на півтора мільйона гривень.

Відділ інформаційної роботи