04.06.2019 | 16:35

Для вихованців Луцького дошкільного навчального закладу №7 вівторок, 4 червня, не був подібним на інші. Адже дошкільнята стали учасниками економічної екскурсії на тролейбусі, яку провела фахівець Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова.

Протягом однієї години, курсуючи тролейбусом вулицями Луцька, вихованці груп «Лілея» і «Калинка» відгадували загадки про професії та дізнались, що на ПрАТ «Теремно хліб» за добу випікають 45 тонн хліба, а озелененням міста займається КП «Парки та сквери міста Луцька». Також малюки довідалися, що найбільш потужна будівельна компанія у Луцьку – ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536», а от високоякісний дитячий одяг й іграшки можна придбати у магазині «Тигрес». Не оминули увагою й найбільшу компанію Волині, що виготовляє тролейбуси та автобуси – ДП «Автоскладальний завод №1 ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Фахівець ознайомила екскурсантів із підприємством «Модерн-Експо», що виготовляє обладнання для супермаркетів.

Вже запланували провести наступну екскурсі на тролейбусі для школярів, які відпочивають у пришкільному таборі Луцького ліцею №3.

Луцький МЦЗ