18.11.2020 | 11:14

Робітник фермерського господарства - затребувана й перспективна професія, адже вона універсальна та передбачає підготовку кваліфікованих тваринників, доярів 4 розряду, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», водіїв автотранспортних засобів категорії «С» та «В», слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду.

За цією професією майбутні фермери навчаються в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Майже рік (11,9 місяця) безробітні опановують фах робітника фермерського господарства. Фінансування витрат на професійне навчання охочих відбувається за кошти Фонду: вартість проїзду чи проживання у гуртожитку.

Після опанування курсу слухачі самостійно можуть виконувати дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію, годівлю, напування та лікувати тварин, перегін худоби на пасовище.Вони можутьздійснити технічнеобслуговування, діагностику та дрібний ремонт трактора, знають та вміють регулювати робочі механізми с/г машин та пристроїв до них.Окрім цього, випускники знають, як внести добрива й застосувати засоби хімічного захисту рослин.

Ми вас зацікавили? Телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості нададуть вам необхідну інформацію. Навчайтеся з нами!

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості