06.04.2020 | 14:54

Виконує вироби з використанням в’язальної машини, контролює її технічний стан та якість пряжі. Під час роботи в’язальник регулює натягнення і щільність в’язки, відповідає за якість і комплектує вироби. Разом із художником-модельєром робітник розробляє переплетення, виготовляє моделі.

Щоб бути в’язальником, необхідні висока швидкість моторних реакцій, хороша зорово-моторна координація (на рівні рухів пальців рук), уміння розподіляти увагу й тривало її концентрувати в умовах монотонності. Та, на жаль, ця професія не підходить людям, які страждають захворюваннями органів травлення, нервової системи, органів зору й слуху.

Отож, якщо Ви вирішили дізнатися про переплетення ниток усе, то викладачі Полтавського, Рівненського та Харківського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості від місяця до майже чотирьох (залежно від розряду) навчать вас технології виготовлення трикотажних виробів та полотна, розкажуть про властивості матеріалів та закарбують у пам’яті головні правила охорони праці. Телефонуйте (0332) 72-53-01 – відділ організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості – та дізнайтеся більше. Навчаємося разом!

Волинський ОЦЗ