21.03.2024 | 10:40

Директор Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин разом із заступником Тарасом Семенюком та керівниками профільних відділів провела робочу зустріч з представниками кафедри економіки Луцького національного технічного університету, зокрема, його завідувачем Олександром Шубалим.

«Ми давно співпрацюємо: беремо ваших студентів на практику, долучаємося до спільних заходів, аби розповісти про наші послуги, а зараз їх чимало. Тому, завжди відкриті до діалогу», - підкреслила пані Алла.

Сторони обговорили ситуацію на ринку праці, зокрема, популярні вакансії, вимоги роботодавців до майбутніх працівників. За словами доцента кафедри Ірини Шубали, навчальному закладу важливо розуміти на що потрібно орієнтувати молодь, до чого і як готувати, аби вийшовши зі стін вишу, вони могли працевлаштуватися.

«Такі зустрічі дуже важливі для нас, адже кожного дня ми зустрічаємося зі студентами, обговорюємо з ними плани на майбутнє, проєкти, над якими вони уже працюють і водночас хочемо розуміти, які вимоги до майбутніх працівників зараз ставлять роботодавці, чого потребує ринок праці, щоб наші випускники були конкурентоспроможними на ньому», - підкреслила пані Ірина.

Начальник управління реалізації політики зайнятості Волинського ОЦЗ Оксана Меріда розповіла присутнім про ваучери, професійне навчання від служби зайнятості, зокрема, для учасників бойових дій, дуальну форму навчання – безпосередньо з набуттям практичних навичок на виробництві.

До слова, багато випускників кафедри, як і студентів різних форм навчання зараз несуть службу в Збройних Силах України. Тож після демобілізації, вони матимуть змогу скористатися послугами служби зайнятості, серед яких – отримання гранту і створення або розширення власного бізнесу.

Уже незабаром в окремих студентів економічної кафедри розпочинається практика у Волинському ОЦЗ, яку координуватиме начальник відділу по роботі з персоналом Руслана Клімова. Також, заплановали спільні виїзні зустрічі представників служби та університету до волинських громад, спілкування з молоддю, учасниками бойових дій та усіма, хто бажає навчатися і знайти роботу.