12.11.2019 | 15:16

У Ковельському центрі професійно-технічної освіти завершила навчання група слухачів за професією електрогазозварник. Упродовж п’яти місяців її опановували безробітні із Ковельського, Любомльського, Турійського, Ратнівського районів та міста Нововолинська. Під час випускного іспиту слухачі продемонструвати знання, які отримали під час теоретичного та виробничого навчання, проходження практики на підприємствах.

Після закінчення державної кваліфікаційної атестації майстер виробничого навчання Юрій Россоха акцентував, що професія електрозварника – для справжніх чоловіків. Приємно, що, збагачуючи свої професійні знання, слухачі зростають і набувають цінного досвіду. Так, на іспиті перед нами впевнені і відповідальні майстри своєї справи, готові до виконання складних завдань та кваліфікованої самостійної роботи. Із такими якісними кадрами підприємства матимуть вагомі результати і перспективу.

Присутня на екзамені спеціаліст з організації професійного навчання Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ольга Костюк поспілкувалася із групою, поцікавилась їхнім враженням від навчання та практики. Усі слухачі задоволенні, готові самостійно виконувати зварювальні роботи та вдосконалювати професійні навички на майбутніх робочих місцях.

Ковельський МРЦЗ