23.04.2019 | 11:53

Сьогодні, 23 квітня, закінчили навчання безробітні, які за сприяння Волинської обласної служби зайнятості здобували професію флориста.

Охочі здобували нові навички в Технічному коледжі Луцького національного технічного університету. Там молоді й креативні майстри виробничого навчання Маргарита Лукашук та Наталія Табун доклали усіх зусиль, щоб професія, якої навчають, приносила не тільки задоволення.

Упродовж навчання майбутні флористи перейняли знання у майстрів щодо основ декору та колористики. Адже, створюючи композицію, квіткар передає не лише ідею, а й настрій. Грамотно складений букет може розповісти про почуття, підкреслити повагу та довіру. Аби здобути практичні навички слухачів залучали до проведення майстер-класів із виготовлення квіткових сувенірів, святкових весняних композицій, пасхальних віночків.

Роботи, представлені на підсумковому іспиті, вразили своєю новизною, ніжністю та оригінальністю. Помітно, що букети створені з любов’ю до улюбленої справи. До слова, новоспечені фахівці не матимуть проблем із працевлаштуванням, а окремі випускниці зізналися, що, набравшись досвіду, хочуть відкрити свій бізнес, аби дарувати людям красу. Тож тепер 31 березня – це професійне свято для дев‘ятьох  дипломованих флористів.

Волинський ОЦЗ