22.06.2023 | 11:10

22 червня, на базі Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету,  відбулося вручення свідоцтв зареєстрованим безробітним про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Швачка». З-поміж запрошених: представники роботодавців та служби зайнятості.

Навчання тривало чотири місяці. Усі здобувачі професії пройшли повний курс: від теоретичних знань, до виробничого навчання і практики на одному з підприємств області. По завершенню – всі успішно склали державний кваліфікаційний іспит.

Навчання безробітні проходили на замовлення роботодавця за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Самі ж здобувачі професії задоволені результатом і набутими навичками та поділилися враженнями від навчального процесу, презентувавши свої вироби.

Привітала присутніх із завершенням навчання і начальник відділу активних програм управління реалізації політики зайнятості Волинського обласного центру зайнятості     Наталія Демедюк:

 - Вітаємо вас із здобуттям нової професії. Проаналізувавши вакансії, які надходять до центру зайнятості від роботодавців, можна впевнено сказати, що без роботи ви не залишитеся ніколи. Адже ринок праці потребує таких фахівців, як ви. Що ж стосується роботодавців, то для вас теж є приємні бонуси: ви можете не лише укомплектувати свій штат кваліфікованими працівниками, а й отримати компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості України пропонує роботодавцям компенсаційні програми для підтримки та розвитку бізнесу. Детальніше з ними можна ознайомитися у вкладці "Роботодавцям" на офіційному веб порталі ВОЦЗ.