31.08.2019 | 13:28

Перебуваючи з робочим візитом на Ковельщині, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак відвідали ресторацію «Берегиня».

Заклад існує з 2007 року і до сьогодні радо зустрічає гостей та частує їх смачними стравами української кухні. Тут почуваєшся, ніби в гостях у бабусі: на полицях – вишиті яскравими орнаментами подушки, по кутках – кухра (скрині) з крамом господині, на стінах – вишивані портрети Лесі Українки та Тараса Шевченка, затишок створює піч-мазанка і колиска. Усе в «Берегині» створює атмосферу спокою. Адміністратор закладу Тетяна Зуб каже, що всі елементи інтер’єру збирали з миру по нитці: серед них – речі власниці ресторації, і подарунки гостей, все зібране роками і багатьма людьми.

Традиції «Берегині» бережуть одинадцятеро працівників на чолі з Наталією Гриценко. З кадрами допомагає Ковельський міськрайонний центр зайнятості. «Ми давно працюємо з центром зайнятості. Його фахівці забезпечують наш заклад кваліфікованими працівниками. Чітко, відповідно до нашої заявки у центрі зайнятості підбирають для нас кандидатів із числа безробітних. Ми, своєю чергою, проводимо співбесіду, розповідаємо про особливості роботи, створюємо тимчасові робочі місця. Якщо людина виявляє ініціативу працювати далі – ми працевлаштовуємо на постійне робоче місце. Зараз відкриті вакансії бармена та офіціанта», – розповідає Тетяна Зуб.

«Це дуже активний роботодавець, із яким у нас налагоджена плідна багаторічна співпраця. Дякуємо ”Берегині” за створення робочих місць, за можливість для пошукачів працевлаштуватися на тимчасові роботи, за збереження українських традицій та якісний сервіс», – зазначив директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості