12.06.2019 | 16:47

У середу, 12 червня, на базі Волинського обласного центру зайнятості відбулося навчання спеціалістів з організації профнавчання центрів зайнятості та філій служби.

Розпочав нараду директор Роман Романюк:

– На сьогодні в організації профнавчання ви застосовуєте сучасні підходи в роботі. І це дало хороший результат – у загальному рейтингу областей ми четверті. Завдяки ініціативності, активності та професіоналізму вам вдається допомогти безробітним професійно рости, опановувати нові види діяльності, а це збільшує їхні шанси отримати високооплачувану роботу й реалізувати себе на ринку праці. Надалі не зменшуйте темпів роботи й перетворюйте плани у реальність.

Заступник директора Тарас Семенюк проаналізував роботу в напрямі організації профнавчання безробітних за п‘ять місяців цього року. Про напрацювання упродовж 2019-го поінформувала начальник відділу організації профнавчання ВОЦЗ Раїса Мельник. Керівник акцентувала на контролі за організацією стажування зареєстрованих безробітних, а також провела практичне заняття щодо правильного формування реєстру заявок.

Задля дотримання норм чинного законодавства  провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції ВОЦЗ Ігор Лещенко провів для колег юридичний лікнеп.

Під час навчання учасники активно обговорили питання, що стосувалися ефективного використання коштів, алгоритму видачі ваучерів для підтримки конкурентоспроможності безробітних на ринку праці. Не оминули увагою й використання сучасних навчально-практичних центрів професійно-технічних закладів у навчанні безробітних за робітничими професіями.

Після завершення теоретичної частини навчання на чолі з директором Волинського обласного центру зайнятості Романом Романюком колектив відвідав приватного підприємця Тимура Чебана, який відновлює судноплавство у Луцьку.

Волинський ОЦЗ