оп
17.01.2019 | 15:59

  16 січня для безробітних відбувся ярмарок вакансій у Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості, та представила начальника відділення зв’язку й інформатизації Маневицького військового комісаріату сержанта Андрія Реля.

  Представник військкомату розповів, що процес професіоналізації сьогодні триває у всіх складових українського війська: у видах Збройних сил України, в органах управління всіх рівнів, безпосередньо у з’єднаннях, частинах та підрозділах. Отже, питання комплектування армії військовослужбовцями, які несуть службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи.

  Також військовий ознайомив з умовами вступу на контрактну службу, кар’єрним ростом та перспективами проходження контрактної служби в Збройних силах України, надав інформацію учасникам ярмарку вакансій про такий вид зайнятості як військова служба за контрактом, актуальні професії, які потрібні сучасній українській армії. При цьому акцентував, що контрактна служба в Збройних силах – це престижно, це гідна заробітна плата та належний соціальний захист з боку держави.

   Присутні безробітні цікавились умовами перебування та військовим забезпеченням, а також щодо процедури відбору й умов контракту.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ