11.07.2019 | 10:52

Надзвичайно працьовиті та щирі люди, у яких з діда-прадіда закладені любов до праці, рідної землі, живуть у Велицьку (Ковельський район). Вже багато років у цьому селі успішно працює СТзОВ «Зоря», основний напрямок діяльності якого – розведення худоби м'ясного напрямку продуктивності.

Велицьке господарство – серед найбільших племінних заводів із розведення волинської м'ясної породи великої рогатої худоби (ВРХ) в Україні. Один із авторів цієї породи – директор СТзОВ «Зоря» Володимир Потапчук, який має звання заслуженого працівника сільського господарства України, ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. 

Володимир Потапчук уже 48 років працює в рідному товаристві, а 36 літ очолює «Зорю». Сьогодні в господарстві утримують 1 899 голів, із яких 600 – м'ясні корови. Щодня багато клопотів, але є кому довіряти: в колективі – сумлінні, відповідальні, досвідчені фахівці. Нині у товаристві трудяться понад 70 осіб.

Проблема сьогодення для усіх роботодавців – це швидкий та якісний добір потрібних працівників на вільні робочі місця. Тож у роботі господарства не можливо обійтися без підтримки Ковельського міськрайонного центру зайнятості. Для успішного підбору персоналу СТзОВ «Зоря» тісно співпрацює з Ковельським міськрайонним центром зайнятості. Адже у гарячу пору «Зорі» не вистачає працівників, які б виконували сезонну роботу. Так, цього року за сприяння служби зайнятості у господарство працевлаштували 16 безробітних за професіями тракторист, робітник з догляду за тваринами, водій автотранспортних засобів.

Керівник товариства зазначає, що завжди пишається тим, що він – українець. Володимир Потапчук переконаний: «Завжди треба мати терпіння, наполегливо працювати, докладати усіх зусиль, щоб майбутнє стало кращим. Адже успіх залежить від кожного з нас». 

Ковельський МРЦЗ