12.07.2019 | 10:29

Як засвідчує міжнародний досвід, важлива складова конкурентоспроможності національної економіки – підприємництво. Сприяння розвитку підприємницької діяльності – один із пріоритетів у роботі служби зайнятості, а надання матеріальної підтримки для започаткування власної справи для безробітних стає першим і часто єдиним стартовим капіталом. Так було й у Світлани Мельник.

Власну справу підприємець започаткувала у 2011 році з одноразової виплати допомоги по безробіттю. Сама надавала швейні послуги. Наполегливість, старанність та щирість швидко принесли свої результати. Пані Світлана стрімко завоювала прихильність не тільки жителів Локачинщини.

Сьогодні приватний підприємець працює у просторій майстерні. Гардини, пошиті за її дизайном, прикрашають не тільки вікна приватних будинків, а майже кожної школи та садочка. Зростав попит, розширювалися можливості. На сьогодні приватний підприємець має найманого працівника, якого працевлаштувала з відшкодуванням єдиного внеску.

Так, пані Світлана була безробітною, а стала клієнтом номер один служби зайнятості. Діяльність підприємиці надалі пов’язана зі службою зайнятості –  допомагають роботи тимчасового характеру.

Приватний підприємець Світлана Мельник, окрім основної діяльності, ремонту меблів і домашнього начиння, відкрила магазин непродовольчих товарів, поки що, як каже, в орендованому приміщенні.

У жінки багато ідей, мрій, сподівань, які неодмінно планує здійснити! Долаючи труднощі, пані Світлана  працює тут, вдома.

Локачинська районна філія Волинського ОЦЗ