09.10.2019 | 12:57

Успішна жінка одночасно зайнята і задоволена своєю справою. Так можна охарактеризувати героїню рубрики – підприємицю Тетяну Тричук, жительку села Кортеліси. Сучасні жінки все частіше ламають стереотип про «слабку стать» й активно підкорюють традиційно чоловічі професії. Уже понад десяток років вірний товариш пані Тетяни – рейсовий автобус, на якому об’їздила чи не всі закутки рідної Ратнівщини.

Оцінивши стан ринку праці та власні перспективи працевлаштування, Тетяна Тричук вирішила спробувати втілити у життя давні мрії щодо започаткування власної справи і поєднати хобі з реальною можливістю заробітку. З березня 2005 року до тепер вона муспішно реалізовує себе, як приватний підприємець у сфері надання послуг пасажирських перевезень, розширюючи напрямки діяльності, залучивши до справи всю сім’ю.

Щодня пані Тетяна долає сотні кілометрів. Не зважаючи на погоду, її пасажири вчасно опиняються в потрібному місці.

– Упродовж чотирнадцяти років за кермом маршрутки траплялося всяке: тож я вмію і відремонтувати, і з пасажирами поладнати, – усміхається пані Тетяна. – Вони для мене за стільки років стали рідними.

Тетяна Тричук – приклад справжньої української бізнес-леді. Під час ведення підприємницької діяльності вона тісно співпрацює з Ратнівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. На запрошення фахівців відвідує семінари для роботодавців. Нині у пані Тетяни 6 одиниць техніки, тож неодноразово зверталася щодо укомплектування наявних вакансій. Скористалася й підприємиця послугою служби зайнятості щодо відшкодування єдиного внеску.

Фахівці служби бажають їй та всій родині лише успіхів, адже їхня справа – приносить людям користь.

Ратнівська районна філія Волинського ОЦЗ