оп
11.01.2019 | 15:20

 У Новому році з побажанням активності, цілеспрямованості, цікавих справ, яскравих вражень, впевнено іти до мети і перемагати завітали фахівці Луцького міського центру зайнятості у Волинський обласний госпіталь ветеранів війни, де бійці, які проходили службу у зоні АТО, отримують стаціонарне лікування.

  Під час зустрічі фахівець відділу активної підтримки безробітних Олеся Оласюк ознайомила присутніх із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, зокрема, відкриття власної справи за сприяння центру зайнятості та отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування  підприємницької діяльності. Про можливості та переваги ведення бізнесу можна дізнатися у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. Військовослужбовцям презентували інноваційні сервіси центру зайнятості: відеорезюме, відеовакансія, skype-співбесіда з роботодавцем, електронний кабінет безробітного, електронна черга.

  У Різдвяні святкові дні учасники АТО взяли участь у майстер-класі від Тамари Федоренко з прикрашення печива. Цікаво було спостерігати, як старанно печиво перетворювалося на новорічні прикраси. Зустріч відбулася у цікавій атмосфері, присутні обмінялися привітаннями. 

Луцький МЦЗ