20.07.2021 | 18:36

Міжнародне партнерство – важливий крок до європейської та світової інтеграції України. Сьогодні, 20 липня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк зустрівся з заступником голови обласної державної адміністрації Ігорем Чуліпою, аби обговорити можливість посилення позицій служби зайнятості в сфері міжнародного співробітництва.

Аналіз світового досвіду проєктної діяльності свідчить, що в багатьох країнах світу важливим напрямком є спрямування роботи на пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування та налагодження роботи з інтернаціональними фондами, програмами і грантами.

 «Співпраця з партнерами дозволяє досягти ефективних результатів, спрямованих на зайнятість населення області. Нам важливо розвиватися. Вірю, що залучення до міжнародних проєктів допоможе розширити наші можливості і посилить спроможності служби зайнятості надавати клієнтам послуги, які максимально відповідають їх потребам», – поділився думками Роман Романюк.

Окрім перспективи участі Волинського обласного центру зайнятості у міжнародних грантах, говорили про дефіцит і надлишок працівників, плани щодо створення робочих місць за рахунок реалізації інфраструктурних та інвестиційних проєктів, стан ринку праці регіону й України загалом.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості